Božićna priredba
Datum objave: 29. prosinca 2023.

Božićna priredba

Uoči Božića učenici su priredili malu svečanost za roditelje i ostale posjetitelje. Učenici 1. razreda su s učiteljicom Vesnom Tubaković pripremili božićni ples i recitaciju Betlehemski pastiri. S učiteljicom Cecilijom Jakić učenici 2. razreda pripremili su božićni igrokaz u kojem su glumili zvjezdice. Učenici 6. razreda kazivali su stihove Božić u duši Božidara Prosenjaka. Plesom i pjesmom predstavili su se učenici 3. i 4. razreda, a uvježbale su ih učiteljice Danijela Matan i Marika Lešić. Školski zbor uvježbala je učiteljica Glazbene kulture Mauela Molnar Jurak, a Mali zbor vjeroučitelj Danijel Leko. Izveli su pjesme Danas se čuje, Dvorani neba, Radujte se narodi i Feliz Navidad. Na kraju su učenici 7. razreda izrekli svoju božićnu čestitku, a nakon njih i ravnateljica. Konferansu je izradila Jelena Bratanić, učiteljica hrvatskog jezika.