Datum objave: 19. prosinca 2022.

Međunarodni literarni natječaj „Ljepota zavičajne riječi“

Na prvom literarnom natječaju Ogranka HPKZ-a Bjelovar sudjelovali su i učenici naše škole. Učenici su pisali na temu stihova bjelovarskog pjesnika Željka Sabola. Na literarnom su natječaju sudjelovala 143 učenika osnovnih i srednjih škola. U kategoriji učenika od 5. do 8. razreda pohvaljena je pjesma „S jeseni putujem“ naše učenice Nikoline Benaković (6. razred) pod mentorstvom učiteljice Jelene Branković. Čestitamo!

Na prvom literarnom natječaju Ogranka HPKZ-a Bjelovar sudjelovali su i učenici naše škole. Učenici su pisali na temu stihova bjelovarskog pjesnika Željka Sabola. Na literarnom su natječaju sudjelovala 143 učenika osnovnih i srednjih škola. U kategoriji učenika od 5. do 8. razreda pohvaljena je pjesmaS jeseni putujem“ naše učenice Nikoline Benaković (6. razred) pod mentorstvom učiteljice Jelene Branković. Čestitamo!